Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Przykra niespodzianka na koniec sezonu

• autor: zenek63, 2015-06-15 10:11

W ostatniej kolejce sezonu 2014/2015 drużyna Olimpii Godzięcin dosyć niespodziewanie przegrała na wyjeździe ze Strupiną 1:2. Honorowe trafienie zaliczył z rzutu karnego Patryk Katra

W ostatniej kolejce pojechaliśmy na mecz do Strupiny aby zmierzyć się z tamtejszym Sybesem. Pozycje obu ekip jasno wskazywały faworyta spotkania niestety boisko zweryfikowało te przypuszczenia. Nasi gracze grając już o przysłowiową pietruszkę przeszli obok meczu. Wyjściowa jedenastka bramka Zenon Paciorek obrona od lewej Dawid Minorczyk; Krzysztof Mazur; Marek Faron oraz Dawid Lipa w pomocy Piotr Smoliński; Paweł Perekietka; Patryk Katra oraz Janusz Lisowski w ataku Krzysiu Lipa oraz Jędrzej Kowalski  Jako pierwsi okazję mieli Olimpijczycy w 20 minucie sam przed bramkarzem miejscowych pojawił się Piotr Smoliński lecz jego strzał okazał się niecelny. W 30 wyborną sytuację mieli miejscowi sam na sam wyszedł pomocnik miejscowych lecz na szczęście jego strzał okazał się niecelny. Niestety w 35 minucie tracimy bramkę. Błąd przy wyprowadzeniu piłki, przechwyt miejscowych i z 7 metrów napastnik pakuje piłkę do bramki. Na druga połowę wychodzimy z jedną zmianą Piotra Smolińskiego zastępuje Rafał Żak. Olimpijczycy chcąc odrobić straty podchodzą trochę wyżej a to woda na młyn dla gospodarzy którzy długimi piłkami uruchamiali swoich napastników. Niestety po jednej takiej akcji tracimy drugą bramkę. Do wybitej piłki rusza napastnik Strupiny i Żaku nasz bramkarz chcąc wyjaśnić sytuację wychodzi z bramki lecz w to wszystko miesza się boisko piłką robi kozioł a  bramkarz nie trafia w piłkę którą napastnik miejscowych spokojnie pakuje do bramki. Naszych stać tylko na honorowe trafienie które z karnego notuje Patryk Katra.